Zestaw hokerów Hellen – doskonałe uzupełnienie Twojej aranżacji

Bez względu na to, czy jesteś właśnie w trakcie urządzania domowej przestrzeni przeznaczonej do picia kawy oraz ulubionych drinków, czy też kuchni bądź baru – stołek barowy Hellen z pewnością doda uroku Twojej aranżacji i sprawi, że wnętrze stanie się funkcjonalne i pełne pozytywnej energii. Wysokiej jakości siedzisko zaprojektowane tak, abyś jak najdłużej mógł spędzić miłe chwile w towarzystwie bliskich, pozytywnie Cię zaskoczy i sprawi, że relaks stanie się jeszcze bardziej przyjemny!

Hoker Hellen charakteryzuje się wysokiej jakości materiałami, użytymi do jego wykonania. Są to: Dallas tkanina szary 450, podstawę wykonano z czarnego matowego szorstkiego metalu malowanego proszkowo. Mebel wyposażony w podnośnik gazowy i obrót, dzięki którym masz możliwość dopasowania jego ustawienia do indywidualnych potrzeb. Jego wymiary wynoszą 113 × 45 × 54 cm.

Zapewnij sobie komfort na najwyższym poziomie i poznaj relaks, o którym wcześniej nie miałeś pojęcia! Hoker doda niepowtarzalnego charakteru Twojemu wnętrzu – wszystko to zasługa przemyślanej budowy oraz designu.

Wymiary
Szerokość 45 cm
Głębokość 54 cm
Wysokość 113 cm
Waga 20.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona