Zestaw dwóch hokerów barowych Plump, czyli odrobina barowej atmosfery w Twojej kuchni

Dysponujesz kuchnią z wyspą, w której brakuje Ci miejsca? Zaopatrz się w wygodny stołek barowy Plump, który docenisz za wyjątkowy komfort siedzenia. Możesz go wykorzystać w loftowym apartamencie, nowoczesnym, a nawet industrialnym wnętrzu.

Hoker barowy posłuży Ci jako wysokie krzesło kuchenne do przygotowywania posiłków i nie tylko. Dzięki regulacji wysokości dopasujesz do blatu swojego stołu. Obici z ekoskóry jest nie tylko przyjemne w dotyku, ale również łatwe w utrzymaniu w czystości. Wszelkie zabrudzenia powstałe na jego powierzchni usuniesz przy pomocy wilgotnej szmatki. Nóżkę i podstawę mebla wykonano ze stali chromowanej, która nie odbarwia się nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Czarny hoker barowy to uniwersalny mebel o wysokości 100 cm, szerokości 56 cm i głębokości 50 cm. Sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również w klimatycznym barze czy restauracji. Wprowadzi do Twojego wnętrza odrobinę luźnej atmosfery, która sprzyja regeneracji sił po trudach dnia codziennego.

Wymiary
Szerokość 56 cm
Głębokość 50 cm
Wysokość 100 cm
Waga 17 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Actona