Hokery Wilma – powiew nowoczesności w kuchni

Model Wilma to zgrabny i nowoczesny stołek barowy. Jest idealnym dodatkiem do wyspy kuchennej lub wysokiego blatu jadalnego. Świetnie odnajdzie się we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych i skandynawskich. Proste i minimalistyczne kształty oraz stonowana kolorystyka sprawiają, że hoker nie przytłoczy aranżacji, a wręcz optycznie powiększa pomieszczenie.

Stołek barowy Wilma składa się z metalowej podstawy foliowanej w kolorze naturalnego dębu. Siedzisko i oparcie tapicerowane jest jasnoszarą tkaniną Sawanna. Hoker sprzedawany jest w zestawie dwóch sztuk.

Wyposażając kuchnie lub jadalnie w krzesło barowe Wilma, liczyć można nie tylko na stylowy design, ale i na wygodę. Tapicerowany hoker sprawia, że siedzenie na nim jest komfortowe i bezpieczne. Lekko wyprofilowane oparcie oraz siedzisko pozwalają zająć najwygodniejszą pozycję do siedzenia, a także podtrzymują odcinek piersiowy kręgosłupa. Stabilność zawdzięcza podstawie, składającej się z czterech nóg połączonych metalowym rantem. Rant sprawia, że w czasie jedzenia czy rodzinnych pogawędek można wygodnie podeprzeć stopy.

Wymiary
Głębokość 51 cm
Szerokość 46,6 cm
Wysokość 101 cm
Waga 13 kg
Do pobrania