Postaw na jakość premium i wybierz krzesło Brooke

Nie ma domu bez dużego stołu i wygodnych krzeseł. Szukasz mebli, które nie przyprawią Cię o ból pleców? Krzesło do jadalni Brooke z podłokietnikami to synonim wygody. Gwarantujemy, że przesiadywanie na nim nawet przez wiele godzin nie będzie wiązało się z uczuciem dyskomfortu. Elegancki model bez problemu odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych, industrialnych czy tych utrzymanych w stylu glamour.

Zielone krzesło Brooke zachwyci Cię swoim miękkim obiciem, które jest niezwykle przyjemne w kontakcie ze skórką. Tkanina VIC charakteryzuje się odpornością na przetarcia i łatwością w pielęgnacji. Idealne uzupełnienie aksamitu stanowi solidna konstrukcja wykonana z czarnego metalu malowanego proszkowo. Odpowiednio profilowane oparcie oraz dwa podłokietniki umożliwiają przyjęcie komfortowej pozycji.

Jadalniane krzesło o wysokości 83 cm, szerokości 58 cm oraz głębokości 55 cm jest perfekcyjne w każdym calu. Utrzymany w stonowanej kolorystce mebel nie dominuje wnętrza, dzięki czemu świetnie komponuje się z pozostałymi elementami wyposażenia.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 58 cm
Wysokość 83 cm
Waga 17.6 kg
Do pobrania