Casablanca – smukłe krzesło do nowoczesnej jadalni

Ciężko Ci znaleźć idealnie meble do jadalni, tak aby pogodzić wszystkie stylowe preferencje Twoich domowników? Wybierz smukłe krzesło Casablanca od marki Actona. Zapewni Ci najwyższy komfort siedzenia podczas spożywania posiłków w gronie najbliższych Ci osób.

Casablanca to krzesło o kubełkowej konstrukcji wsparte na płozach wykonanych ze stali. Obite zostało ekoskórą – wdzięcznym materiałem odpornym na blaknięcie i łatwym w utrzymaniu w czystości. Dzięki wbudowanym podłokietnikom, głębokiemu siedzisku i szerokiemu oparciu czarne krzesło Casablanca znakomicie podpiera dolną część kręgosłupa i odciąża plecy w trakcie siedzenia.

Prostota, ponadczasowość i funkcjonalność – oto trzy główne zalety krzesła do jadalni Casablanca. Jego neutralny charakter sprawia, że idealnie wkomponuje się w każdy styl: nowoczesny, loftowy czy industrialny. Ze względu na kompaktowe rozmiary (wysokość 79,5 cm, szerokość 52 cm i głębokość 54,5 cm) doskonale prezentuje się w towarzystwie okrągłego, kwadratowego i prostokątnego stołu.

Wymiary
Głębokość 54,5 cm
Szerokość 52 cm
Wysokość 79,5 cm
Waga 19.8 kg
Do pobrania