Eleganckie i przydatne do wielu aranżacji

Krzesło Merlot jest bardzo uniwersalne. Może stać w salonie, sypialni, gabinecie, biurze. Jego atutem jest ponadczasowy wygląd i wygoda użytkowania. Można spędzić na nim dużo czasu bez uczucia zmęczenia. Pasuje do stylu nowoczesnego, klasycznego i minimalistycznego. Może być zarówno elementem wyposażenia stylowego, jak i bardzo nowoczesnego salonu.

Krzesło jest przyjemne w dotyku. Powleczone miękką pluszową tkaniną o szlachetnym połysku jest zarazem ozdobne i wygodne. Świetne do stworzenia kącika wypoczynkowego w domowym zaciszu. Pomaga zrelaksować się przy książce i podczas oglądania telewizji.

Merlot to mebel, do którego wykonania użyto płyty wiórowej, sklejki, materiału obiciowego(welwet) i metalu malowanego proszkowo (stelaż). To wysokie krzesło o wygodnym oparciu i praktycznych podłokietnikach. Stelaż jest w kolorze tkaniny – to ponadczasowa czerń. Wymiary wynoszą: 55,5 × 87,5 × 43,5 cm.

Nowoczesne krzesło Merlot w kolorze czarnym świetnie nadaje się do modnego minimalistycznego wnętrza, w którym dominują czerń i biel. Pasuje do nowoczesnych mebli i do drewnianych, stylizowanych na antyki.

Wymiary
Szerokość 55,5 cm
Głębokość 43,5 cm
Wysokość 87,5 cm
Waga 14 kg
Do pobrania