Krzesła o czerwonym metalicznym odcieniu w stylu industrialnym. Dzięki klasycznej konstrukcji te krzesła idealnie wpasują się w każde nowoczesne wnętrze. Inspirowane stylem industrialnym, zaokrąglone oparcie oraz siedzisko sprawiają, że wydają się one niebywale lekkie. Metaliczne wykończenie w odcieniu czerwieni oraz smukłe nogi dodają krzesłom elegancji i uroku stylu glamour. Dodatkową wygodę użytkowania zapewniają dołączone poduszki siedziskowe wykonane z wytrzymałej ekoskóry w czarnym kolorze.

Szczegóły:

Typ produktu: Krzesło do jadalni
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Miedziany
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Metal
Materiał dodatkowy: Skóra ekologiczna
Materiał nóżek: Metal
Materiał siedziska: Skóra ekologiczna
Skład materiału: 100% Skóra ekologiczna
Podłokietniki: Tak
Wykończenie: Malowany proszkowo
Sztaplowane: Nie

Wymiary:

Wysokość podłokietników: 70 cm
Głębokość: 56 cm
Wysokość siedziska: 46 cm
Szerokość: 60 cm
Wysokość: 79 cm
Powierzchnia siedziska: 44x43 cm
Waga: 8 kg
Maks. obciążenie: 100 kg

W ofercie: 2 x Krzesło

Cechy produktu: Idealnie dopasowane podłokietniki, Grube siedzisko zapewnia najwyższy komfort, Stabilne i wygodne siedzisko, Doskonale pasuje do wnętrz industrialnych, Nowoczesny design, Wyłącznie do użytku wewnętrznego, Precyzyjne wykończenie, Nakładki na nóżki chronią podłogę przed zarysowaniem

Montaż: Częściowo zmontowany. 20-40 min.
Dodatkowe informacje: By zagwarantować stabilność konstrukcji i bezpieczeństwo podczas korzystania z produktu, zaleca się sprawdzenie czy montaż przebiegł poprawnie po 2 tygodniach od pierwszego złożenia. Dodatkowo zalecamy sprawdzanie, czy śruby są dokręcone co 3 miesiące. Uwaga, kolor produktu może nieco różnić się od tego prezentowanego na stronie. Nie należy uznawać tego za wadę lub powód do reklamacji.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Metal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.

Skóra ekologiczna:
1.Odkurzać wyłącznie przy użyciu odpowiedniej końcówki
2.Raz w tygodniu zaleca się przetarcie mebla wilgotną ściereczką, a następnie wytarcie go do sucha. Nie należy natłuszczać jego powierzchni
3.Należy używać wyłącznie łagodnych detergentów oraz środków przeznaczonych do pielęgnacji skóry ekologicznej
4.Niewielkie plamy należy usuwać wodą destylowaną, a większe przy pomocy ciepłej wody i łagodnych środków czyszczących na bazie mydła.