Krzesło Raven – minimalistyczny styl inspirowany Skandynawią

Za komfort krzesła Raven odpowiadają wyprofilowane i stabilne nogi oraz ergonomiczne siedzisko. Krzesło wykonane jest z połączenia wysokiej jakości drewna brzozowego (stanowiącego podstawę mebla) oraz lakierowanej płyty MDF, z której stworzono siedzisko i oparcie. Krzesło do jadalni Raven liczy sobie 79 × 40,5 × 48,5 cm, sprzedawane jest w zestawie dwóch sztuk.

Krzesło do jadalni Raven oddaje ducha nordyckiego i duńskiego designu we wnętrzach. Minimalistyczne w formie i oszczędne w kolorystyce jest uniwersalnym wyborem do jadalni, salonu, kuchni, sypialni, przedpokoju czy domowego gabinetu. Prezentuje się niezwykle nowocześnie i naturalnie. We wnętrzu może stanąć solo, w towarzystwie mebli wypoczynkowych, stołu jadalnego lub biurka biurowego. W każdej z tych ról krzesło Raven odnajdzie się doskonale, gwarantując wygodę użytkowania. Łączyć można je z meblami nowoczesnymi, loftowymi, industrialnymi,

klasycznymi w każdym odcieniu. Polecamy je przede wszystkim miłośnikom połączenia koloru białego z drewnem i zwolennikom naturalnego designu oraz prostoty.

Wymiary
Głębokość 48,5 cm
Szerokość 40,5 cm
Wysokość 79 cm
Waga 9.6 kg
Do pobrania