Krzesło Roxby – minimalizm w czystej postaci

Krzesło do jadalni Roxby to kwintesencja nowoczesnej klasyki. Pośród innych modeli krzeseł wyróżnia się surowym designem, oszczędną formą oraz geometrycznymi kształtami. Minimalizm, jaki prezentuje ten model, sprawia, że krzesło Roxby pasuje do wnętrz modern, loftowych, industrialnych. Ciepły odcień drewna (dąb bejcowany)

sprawia natomiast, że mebel wprowadzi do pomieszczenia przytulność i będzie pasował do aranżacji w stylu skandynawskim czy retro.

Niezwykły design krzesła idzie w parze z jego solidnością. Zostało one wykonane z trwałych materiałów – olejowanej płyty laminowanej oraz drewna kauczukowego. Sprawia to, że nie straszne mu są drobne zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Materiały te są również łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu.

Na uwagę zasługują równie niewielkie wymiary krzesła Roxby. To dzięki nim model ten wykorzystać można w aranżacji niewielkiej kuchni czy jadalni. Zestaw krzeseł Roxby wraz ze stołem stworzy stylowy i elegancki komplet do jadalni, kuchni, salonu. Mebel ten w domowych wnętrzach może stać też solo np. w przedpokoju.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 79,5 cm
Waga 12 kg
Do pobrania