Wygodne i stylowe o nowoczesnym designie

Krzesła Merlot to model, którego elegancki design pasuje do wielu aranżacji. Idealnie zgrywa się ze stylem nowoczesnym, który daje duże pole do popisu, lub eleganckim klasycznym. Pasuje do salonu, gabinetu, biblioteki. Może stać w pomieszczeniu biurowym.

Krzesło Merlot to synonim komfortu i luksusowego, eleganckiego wyglądu. Podłokietniki pozwalają na wygodne umieszczenie rąk. Wyprofilowane oparcie daje komfort kręgosłupowi i pozwala na wygodnie przesiadywanie przez dłuższy czas. Obicie to szlachetny i delikatny w dotyku welwet.

Do stworzenia krzesła Merlot użyto płyty wiórowej, sklejki, metalu malowanego proszkowo i materiału obiciowego. Krzesło ma ergonomiczne oparcie i siedzisko, a wysokie podłokietniki sprawiają, że ręce nie męczą się, ponieważ mają podpórkę. Ozdobne przeszycia nadają eleganckiego charakteru. Kolorem mebla jest praktyczna szarość. Wymiary to: 55,5 × 87,5 × 43,5 cm.

Szare krzesło Merlot pasuje do wielu aranżacji w jasnej i ciemnej kolorystyce. Z uwagi na budowę jest idealne do kącika wypoczynkowego w zacisznym miejscu w mieszkaniu lub do pracy w domowym gabinecie.

Wymiary
Szerokość 55,5 cm
Głębokość 43,5 cm
Wysokość 87,5 cm
Waga 14 kg
Do pobrania