Komplet 2 poduszek z motywem świątecznym. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas dla wszystkich, dlatego tak staramy się oddać ducha świąt w wystroju naszych domów. Prezentowany zestaw poduszek dekoracyjnych sprawdzi się do tego idealnie. Welurowe poszewki ozdobiono złotym wzorem w choinki odznaczającym się na czerwonym tle. Poduszki posiadają miękkie wypełnienie dla wysokiego komfortu użytkowania oraz zamek błyskawiczny, który znacznie ułatwia czyszczenie.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Czerwony
Rodzaj materiału: Welur
Materiał: Welur
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Prostokątny
Ręczne wykonanie: Nie
Wzór: Nadruk

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 10 cm
Waga wypełnienia: 400 kg
Waga: 0.6 kg

W ofercie: 2 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Tradycyjny design z nutą nowoczesności, Idealne połączenie kolorów i materiałów, Wyłącznie do użytku wewnętrznego, Bezproblemowe w utrzymaniu, Powłoczki na poduszki z ukrytym zamkiem błyskawicznym

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować
2.Prać tylko ręcznie, w zimnej wodzie z łagodnym detergentem.
Wymiary
Długość 45 cm
Średnica 45 cm
Szerokość 45 cm
Do pobrania