Zestaw 3 noży do smarowania Fiskars – stylowy i praktyczny komplet

Akcesoria kuchenne powinny łączyć w sobie funkcjonalność, jakość i odpowiedni design. Jeśli przy wyborze dodatków kierujesz się właśnie tymi kryteriami, a w dodatku potrzebujesz wygodnych noży do nakładania miękkich produktów, np. masła czy dżemu, wybierz zestaw Fiskars.

Noże do smarowania Fiskars to wielofunkcyjny komplet, który ułatwi Ci przyrządzanie pysznych śniadań i przekąsek. Ząbkowana część ostrza doskonale sprawdzi się do krojenia bułek i rogalików. Drugą, gładką stroną łatwo rozprowadzisz ulubiony dodatek. Wszystko przy pomocy jednego narzędzia!

Ponadczasowy design noży do smarowania dopasuje się do wielu aranżacji i od razu przykuje uwagę. Akcesoria te staną się stylowym dodatkiem, a ich barwy wprowadzą do kuchni świeży, radosny akcent. Który z noży będzie Twoim ulubionym?

Jeśli otaczasz się przedmiotami cenionych marek, zestaw 3 noży do smarowania Fiskars spełni Twoje oczekiwania. Wyprodukowała go renomowana firma Fiskars, od stuleci zajmująca się tworzeniem akcesoriów codziennego użytku.

Do pobrania
Producent produktu:
Fiskars