Zestaw 3 noży Fiskars Functional Form – postaw sprawę na ostru noża

Sztuka kulinarna zaczyna się od przygotowania produktów, a do tego potrzebujesz dobrego noża – najlepiej dostosowanego do rodzaju składników. Oczywiście możesz pokroić wszystko jednym ostrzem, ale wygodniej sięgnąć po zestaw 3 noży Fiskars Functional Form.

Fiskars to producent znany z solidnych materiałów i niemal niezniszczalnych technologii – możesz więc mieć pewność wysokiej jakości tego zestawu. W zestawie znajdują się trzy noże Fiskars – komplet zawiera nóż do skrobania (7 cm), nóż do obierania (11 cm) oraz nóż do krojenia (12 cm). Rękojeści wykonane są z tworzywa SoftTouch, dzięki czemu dobrze leżą w dłoni i nie męczą rąk nawet przy długotrwałej pracy. Uchwyt zachodzi aż na ostrze, co ułatwia operowanie nożem i zmniejsza ryzyko skaleczenia palca. Ostrza z wysokogatunkowej stali nierdzewnej są niezwykle ostre i odporne na korozję, więc noże nawet po wielu miesiącach od zakupu będą sprawowały się jak nowe.

Noże Fiskars Functional Form z tego zestawu przeznaczone są przede wszystkim do pracy z warzywami i owocami. Najmniejszy służy do skrobania (np. marchewki lub młodych ziemniaków), średni do obierania skórki, zaś ząbkowany ułatwia krojenie miękkich składników (np. pomidorów).

Fiskars Functional Form - wymiary
Waga 0.17 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fiskars
Pozostałe informacje
Materiał stal