Elegancki minimalizm w twoim mieszkaniu

Krzesło Stoke to mebel idealny do wielu pomieszczeń w twoim domu. Nadaje się do salonu, sypialni, gabinetu, jadalni. Może stać także w pokoju hotelowym lub innych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Najlepiej pasuje do wystroju wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i klasycznym.

Komplet krzeseł to świetny pomysł, jeśli urządzasz jadalnię lub salon. Wyprofilowane oparcia i wygodne siedziska świetnie spiszą się podczas wspólnych obiadów czy świąt. Aksamitne obicie nadaje krzesłu eleganckiego wyglądu, jest przyjemne w dotyku i odporne na rozdarcia.

Krzesło Stoke zostało zrobione ze sklejki, metalowego stelaża i tkaniny obiciowej, którą jest tu aksamit. Dość prosty design sprawdza się w wielu pomieszczeniach. Ładnie wyprofilowane siedzisko i oparcie oraz wysokie metalowe nóżki sprawiają, że mebel wygląda zgrabnie i lekko. Kolor krzesła to pasujący do wielu wystrojów granat. Wymiary wynoszą: 44,5 × 88 × 42 cm.

Granatowe krzesło Stoke pasuje do różnej kolorystyki wystroju. Może to być wysmakowane połączenie bieli, złota i jasnego drewna, jak i ciemne, nasycone kolory. Pasuje do kolorowych ścian i zasłon.

Wymiary
Szerokość 44,5 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 88 cm
Waga 18.5 kg
Do pobrania