Piękne krzesła Barry w nietuzinkowym kolorze — co Ty na to?

Zieleń jest barwą, którą możemy coraz częściej dostrzec we wnętrzach. Gości równie często na ścianach, jak i meblach. Nawiązuje do natury i nic dziwnego w tym, że tak chętnie jest wybierana. Jeśli i Ty jesteś miłośnikiem zieleni, krzesło Barry to coś dla Ciebie.

Jedną z wielu zalet tego modelu jest jego trwałość. Świetne wykonanie oraz zastosowanie odpowiednich materiałów sprawia, że mebel charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia oraz solidnością. Może być śmiało użytkowany przez długie lata. Wygoda to jego kolejny atut. Krzesła powinny być dla nas jak najbardziej komfortowe i odpowiednio wyprofilowane, tak, aby nie powodowały żadnego dyskomfortu czy tym bardziej bólu. Tak też jest w przypadku pięknego krzesła Barry. Jego użytkowanie jest wygodne i nie przysparza żadnych kłopotów.

Krzesło posiada 46 cm szerokości. Jego głębokość wynosi 40 cm, a z kolei wysokość — 89 cm. To model, który zastosujesz w dowolnie wybranym pomieszczeniu — może to być salon, garderoba, jak i gabinet czy kuchnia.

Wymiary
Szerokość 46 cm
Głębokość 40 cm
Wysokość 89 cm
Waga 20 kg
Do pobrania