Proste i eleganckie krzesło do pokoju i nie tylko

Krzesło Stoke to uniwersalny mebel, który może z powodzeniem uzupełnić wystrój w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy klasycznym. Można wstawić go do różnych pomieszczeń na przykład do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu, biura, czy pokoju hotelowego. Pasuje zarówno do jasnego, jak i ciemniejszego wystroju wnętrza.

Dzięki aksamitnemu obiciu i wyprofilowanemu, wysokiemu oparciu, krzesło Stoke zachęca do spędzania na nim wolnego czasu. Sprawdzi się także podczas wspólnych posiłków w jadalni, albo na okolicznościowych imprezach.

Krzesło Stoke jest wykonane ze sklejki, materiału obiciowego, którym jest aksamit oraz metalowego stelaża. To prosty, stabilny model z wygodnym siedziskiem i oparciem, dającym wytchnienie kręgosłupowi. Zielony kolor krzesła pasuje do wielu ciekawych aranżacji. Wymiary wynoszą: 44,5 × 88 × 42 cm.

Do tego typu krzesła pasują meble zarówno z elementami metalowymi, jak i drewniane, ciemne lub jasne. Komplet krzeseł będzie się pięknie prezentować w jadalni w klasycznym stylu z meblami z ciemnego drewna.

Wymiary
Szerokość 44,5 cm
Głębokość 42 cm
Wysokość 88 cm
Waga 18.5 kg
Do pobrania