Zestaw 4 szt. pojemnik na przyprawy – "aromatyczna" ozdoba Twojej kuchni

Kuchnia nie potrzebuje wymyślnych dodatków – możesz ozdobić pomieszczenie ziołami w doniczkach i przyprawami z całego świata. W estetycznym zaprezentowaniu przypraw i suszonych ziół pomoże Ci zestaw 4 pojemników na przyprawy.

Komplet składa się z czterech słoiczków o pojemności 128 ml każdy. Srebrne zakrętki nie tylko dobrze zabezpieczają zawartość, ale i harmonizują z wyposażeniem kuchni z nierdzewnej i chromowanej stali. Zwróć uwagę na wypukłe napisy – dzięki nim szklane pojemniki na przyprawy zyskują oryginalny styl retro i pięknie prezentują się na kuchennej półce. Słoiki nie zawierają sitek, więc nadają się do przechowywania grubo mielonych przypraw, suszonych warzyw, ziaren czy bakalii. Szczelne zamknięcie spowalnia proces utleniania i chroni przed wilgocią, więc zawartość na długo zachowa wyrazisty aromat, a także sypką konsystencję i chrupkość.

Pojemniki na przyprawy to rzecz niezbędna w każdej kuchni, więc warto zamówić przynajmniej dwa lub trzy takie komplety. Ładne słoiczki możesz wykorzystać także do innych celów – włóż do nich świeczki, płatki kwiatów albo żelowe kulki, a zyskasz uroczą dekorację na stół lub do łazienki.

Wymiary
Wysokość 8,5 cm
Waga 0.518 kg
Do pobrania