Zestaw noży w bloku Smart Gerlach – ostrza godne mistrza kuchni

Carving to sztuka tworzenia fantazyjnych rzeźb z owoców i warzyw za pomocą ostrego noża. Twoje kulinarne dzieła ograniczają się do zapiekanki albo egzotycznej zupy? Nic nie szkodzi, zestaw noży w bloku Smart Gerlach to doskonały wybór nawet dla poczatkujących szefów domowej kuchni!

Precyzyjne, ostre i wytrzymałe – takie właśnie są noże od jednego z najlepiej rozpoznawalnych producentów zastawy stołowej. Komplet noży Gerlach składa się z pięciu twardych, a przy tym odpowiednio elastycznych ostrzy (54 pkt. w skali Rockwella) o długości: 20,3 cm (3 sztuki), 12,7 cm oraz 8,89 cm. Wysokiej jakości stal powlekana chromem (X30Cr13) jest niezwykle odporna na uszkodzenia (także na złamanie) oraz wilgoć. Rękojeść z antypoślizgowego materiału Soft Touch zapewnia bezpieczeństwo i sprawną pracę nawet przy wilgotnych dłoniach. Elegancką prezentację noży ułatwia nowoczesny blok o matowym wykończeniu, zaś swobodne chowanie ostrzy umożliwia praktyczna wkładka z plastiku.

Nie wiesz, co podarować bliskim na ślub lub parapetówkę? Markowy zestaw noży w bloku to trafiony i bardzo praktyczny pomysł. Ostrza możesz sprezentować także swojej kuchni – ekskluzywny komplet noży to doskonały dodatek do nowoczesnych i loftowych wnętrz.

Wymiary
Długość 15,5 cm
Szerokość 12,2 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Gerlach S.A.