Zestaw figurek bożonarodzeniowych (4 szt.) - wyczaruje przytulny klimat

Na święta chętnie dekorujemy swoje domy wieńcami oraz girlandami. Wyglądają pięknie, ale nie zmienia to faktu, że nie są niczym nowym, ani oryginalnym. Masz ochotę wyjść poza przyjęty schemat? Postaw na miniaturowe dekoracje z kolekcji Świąteczna Kraina! Zestaw figurek bożonarodzeniowych (4 szt.) jest jej częścią. Z nim uda Ci się stworzyć wyjątkową, nieco nostalgiczną aranżację.

W komplecie figurek świątecznych znajdziesz: choinkę, domek, latarnię uliczną oraz Świętego Mikołaja. Mocne tworzywo zapewnia im należytą trwałość. Zwróć uwagę na dużą dbałość o detal, z jaką wykonano te dekoracje. Markizy, dachówki, a nawet śnieg pokrywający gałązki choinki – takie drobiazgi dodają ich wyglądowi realizmu. Nadmienimy, że domek ma podświetlenie, dzięki któremu będzie prezentował się bardzo efektownie po zmroku.

Figurki bożonarodzeniowe możesz umieścić pod szklanym kloszem lub na krążku drewna. Jest wiele sposobów na wyeksponowanie takiej ozdoby w mieszkaniu. Wybierz ten, który najlepiej wpisze się w stylistykę wystroju Twojej prywatnej przestrzeni.

Wymiary
Szerokość 3-6 cm
Wysokość 5-9,5 cm
Waga 0.134 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród