Zestaw do sushi dla 2 osób black and red - sushi w barwach szczęścia

Sushi to popularne danie kraju kwitnącej wiśni, które jest sławne także w Polsce. To pożywne i zdrowe danie nie tylko świetnie smakuje, ale również efektownie prezentuje się na stole. Zachwyca wieloma barwami i kształtami, które warto podkreślić odpowiednim tłem, tak aby jeszcze bardziej wydobyć ich piękno. Tym tłem może być zestaw do sushi dla dwóch osób black and red. Serwowanie sushi wymaga odpowiedniej oprawy, która wzbogaci jego wygląd.

Zestaw do sushi dla dwóch osób to świetna propozycja dla wszystkich fanów japońskiej kuchni. Zestaw dla jednej osoby jest w kolorze czarnym, a dla drugiej - w czerwonym. Obie te barwy w niektórych kulturach orientu oznaczają szczęście. Oryginalne naczynia sprawią, że każdy posiłek będzie wyglądał niczym dania podawane w japońskiej restauracji.

Na komplet sześciu naczyń składają się: dwa talerzyki do podawania sushi, dwie miseczki na ryż z dodatkami i dwie podstawki na sos sojowy lub imbir. Taki zestaw sprosta oczekiwaniom każdego wielbiciela orientalnych przysmaków.

Do pobrania