Zestaw do whisky Quadro – luksusowy komplet do serwowania trunków

Markowa whisky zazwyczaj rozlewana jest do ładnych butelek o ciekawym kształcie. Ale tylko elegancka karafka jest w stanie w pełni wydobyć charakter tego alkoholu. Wspólnie z pasującymi szklankami stworzy idealną okazję do degustacji. Sięgnij więc po nowoczesny zestaw do whisky Quadro i zaproś przyjaciół na wieczór przy bursztynowym trunku.

Idealnie przezroczyste szkło bez żółtych, zielonych czy szarych refleksów. Wytrzymałe i odporne na zarysowanie. Już na pierwszy rzut oka widać, że bezołowiowe szkło crystalline różni się od zwykłego używanego w kuchni. Karafka na whisky i szklanki wyprodukowane z tej masy wyglądają jak kryształowe, są luksusowe i eleganckie. O wyjątkowości tego zestawu świadczy również forma – ukośne szlify przy podstawie nadają mu nowoczesny i unikalny styl. Zwieńczeniem kompletu jest równie efektowny korek, dzięki któremu karafka na whisky chroni trunek przed wietrzeniem.

Ekskluzywna galanteria szklana może być ozdobą pomieszczenia, nawet jeśli korzystasz z niej od wielkiego święta. Postaw zestaw do whisky Quadro na stoliku w kolorze miedzi lub srebra. Możesz podziwiać, jak szkło pięknie odbija refleksy świetlne i zapewnia wnętrzu wytworny akcent.

Wymiary
Długość 11,6/9 cm
Szerokość 9 cm
Średnica 11,6/9 cm
Wysokość 22,5/9,5 cm
Pojemność 850ml/340ml
Waga 4.564 kg
Do pobrania