Zestaw kawowy Satin Leaves – kup, aby delektować się każdym łykiem

Zestaw kawowy Satin Leaves jest idealny dla każdego wielbiciela picia herbaty lub kawy w towarzystwie swoich gości. Przyda się także osobom, które lubią rozkoszować się tymi napojami w samotności.

Filiżanki i spodki zostały wykonane z porcelany. To właśnie ten materiał był niegdyś mocno strzeżony przez Chińczyków. Z tego powodu porcelanowa ceramika nie była popularna w Europie. Mieli ją tylko najbardziej zamożni. Natomiast dziś masz ją na wyciągnięcie ręki.

Dzięki materiałowi, z którego jest wykonany zestaw kawowy Satin Leaves może posłużyć Ci do końca życia. Porcelana jest odporna na wysokie temperatury. Dodatkowo, komplet możesz myć w zmywarce.

Zestaw kawowy z białej porcelany ma delikatny, szary wzór. Jest on klasyczny i elegancki. Nawiązuje do nazwy kompletu. W polskim tłumaczeniu oznacza satynowe liście.

Zestaw będzie doskonale wpasowywał się w pomieszczeniach w różnych stylach, m.in. rustykalnym (minimalnym i ""wiejskim""), kolonialnym (klasycznym, z dodatkami innych kultur) oraz art deco (eleganckim i luksusowym). Dobrze sprawdzi się także w pokojach w stylistyce klasycznej i romantycznej (lekkiej i subtelnej). Porcelanę możesz zestawić z nowoczesnymi dodatkami. To połączenie nada wnętrzu modny kontrast.

Filiżanki pozwolą cieszyć się każdym łykiem herbaty i kawy, a na dodatek będą zadowalać oko.

Zestaw kawowy Satin Leaves nada się też doskonale jako prezent. Możesz go wręczyć na urodziny, ślub lub rocznicę.

Wymiary
Waga 2.23 kg
Do pobrania