Zestaw kawowy Bianco – uniwersalny serwis ze szlachetnej porcelany

Kiedy pijesz kawę wyłącznie w swoim towarzystwie możesz sięgnąć po wyszczerbiony kubek będący pamiątką z wakacji. Jednak kiedy odwiedzają Cię goście, warto podać aromatyczny napar w ekskluzywnej porcelanie. Zamów zestaw kawowy Bianco i przygotuj poczęstunek w wyrafinowanym stylu!

W zestawie otrzymujesz 6 filiżanek 220 ml wraz ze spodkami. Wszystkie elementy są śnieżnobiałe, co ułatwi Ci dopasowanie talerzy deserowych, cukiernicy, mlecznika. Uniwersalny charakter kompletu to zasługa prostego wzornictwa, bez zdobień i fantazyjnych kształtów. Serwis kawowy powstał z porcelany kostnej New Bone China – to luksusowe wyroby charakteryzujące się idealną gładkością i czystą bielą. Z uwagi na dużą wytrzymałość z tej porcelany można otrzymać eleganckie naczynia o cienkich ściankach. Zestaw kawowy Bianco możesz bez przeszkód myć w zmywarce i używać w mikrofalówce.

Zaokrąglone filiżanki dobrze komponują się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi elementami stołu. Aby urozmaicić nakrycie, sięgnij po dodatki ze stali nierdzewnej i szkła. Komplet do kawy w odcieniu czystej bieli prezentuje się szczególnie elegancko na tle marmurowego blatu, z kolei na drewnianym stole podtrzymuje ciepły i gościnny klimat.

Do pobrania