Zestaw ogrodowy Calypso-T – ogrodowy zawrót głowy

Lubisz spędzać czas w gronie rodziny i znajomych? W sezonie letnim często wyprawiasz przyjęcia w ogrodzie lub grille? Na pewno podczas spotkań z bliskimi sprawdzi się zestaw ogrodowy Calypso. W jego skład wchodzi duży stół i cztery krzesła ogrodowe – każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Ustaw w samym sercu ogrodu stół z krzesłami i rozstaw na nim przekąski i napoje. Na pewno nie zabraknie na nie miejsca na blacie o powierzchni 150x90 cm. Rozsiądź się wygodnie na jednym z czterech krzeseł. O wysoki komfort zadba wysokie oparcie oraz podłokietniki, które pomogą utrzymać prawidłową postawę ciała. Możliwość składania krzeseł sprawia, że możesz je przechowywać w domku ogrodowym lub garażu bez obaw, że zajmą przestrzeń.

Czym zachwyca zestaw mebli ogrodowych Calypso-T? Został wykonany z drewna akacjowego w kolorze brązowym, tworzy solidną bazę Twojego ogrodu, która będzie służyła Ci przez wiele sezonów.

Zestaw mebli do ogrodu lub do użytku wewnętrznego zachwyca swoją niewymuszoną formą oraz dbałością o detale. Prostota brył oraz ich funkcjonalność czynią z niego nieodłącznym elementem ogrodu.

 

Cechy szczególne mebla:
• Zestaw ogrodowy
• Krzesła składane
• Możliwość ustawienia kąta oparcia krzesła w pięciu pozycjach
• Meble wykonane z drewna akacjowego
• Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
• Meble do samodzielnego montażu

Calyspo T - wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 75 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Kształt prostokątny
Materiał drewno
Możliwość rozkładania nie