Zestaw mebli ogrodowych Harmony – Twój sposób na relaks!

Marzysz o odprężającym relaksie w ogrodzie lub na trasie? Zestaw mebli ogrodowych Harmony to sposób na wakacje każdego dnia. W skład zestawu wchodzą dwa stylowe fotele, 2 wygodne podnóżki oraz praktyczny stolik, na którym odstawisz kawę lub napoje chłodzące.

Zestaw mebli ogrodowych Harmony wyróżnia się designem. Dwa fotele o wymiarach 70x80x110 cm zostały wykonane ze stali i technorattanu. Stylowa plecionka w kolorze brązowym tworzy głębokie siedzisko i wysokie oparcie przypominające kształtem fotel uszak. Miękkie poduszki w kolorze szarym pozwalają wygodnie ułożyć się w fotelu.

Uzupełnieniem zestawu są 2 podnóżki o wymiarach 66x50x48 cm oraz stylowy kwadratowy stolik o wymiarach 49x49x45 cm. Podnóżki i stół zostały wykonane z technorattanu i czarnej stali. Blat stołu bez funkcjji rozkładania został dodatkowo pokryty szkłem.

Zestaw mebli ogrodowych Harmony to efektowna propozycja wyposażenia ogrodu lub tarasu. Nowoczesny design i duże, komfortowe rozmiary sprawiają, że zestaw prezentuje się bardzo efektownie.

Wymiary
Długość 49/80 cm
Waga 45 kg
Do pobrania