Tapicerowane łóżko z pojemnikiem i 2 szafki nocne. Ten wspaniały zestaw mebli jest doskonałym dodatkiem do każdej sypialni. Klasyczne kształty oraz piękna tapicerka to ponadczasowe połączenie, które doda elegancji oraz podkreśli nowoczesne aranżacje. Solidna rama łóżka pokryta jest wysokiej jakości welurem, który dzięki charakterystycznej strukturze nadaje mu luksusowego wyglądu. Pojemna skrzynia pozwala na optymalną organizację przestrzeni, podczas gdy dwie szafki nocne to świetne miejsce na lampkę, świecę czy inne elementy dekoracyjne.

Szczegóły:

Typ produktu: Zestaw do sypialni
Kolor główny: Niebieski
Odcień: Granatowy
Materiał: Welur
Materiał dodatkowy: Żelazo
Skład materiału: 100% Poliester

Wymiary:

Łóżko: 150x215x142
Szafka: 44x38x45
Powierzchnia spania: 140x200 cm
Waga: 96 kg

W ofercie: 1 x Rama łóżka, 2 x Stolik nocny, 1 x Stelaż (24 listwy sprężynujące)

Cechy produktu: Amortyzujące listwy sprężynujące oferują doskonałe podparcie, Praktyczne szuflady ze stabilnym mechanizmem, Wytworny design, Solidna rama, Gładki materiał o strukturze aksamitu, Praktyczne miejsce do przechowywania

Montaż: Wymaga kompletnego montażu. powyżej 60 min.
Dodatkowe informacje: Wysokość materaca przedstawionego na zdjęciu wynosi 20 cm, zalecamy użycie materaca o podobnej wysokości, Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Odkurzać wyłącznie przy pomocy odpowiedniej końcówki
2.Plamy należy usuwać za pomocą środka do czyszczenia tapicerki i wilgotnej gąbki lub łagodnego detergentu.
Wymiary
Do pobrania