Zestaw noży w bloku 5 szt. Deco Gerlach – precyzyjne cięcie w ekskluzywnym stylu

Potrzebujesz ich do siekania, krojenia, obierania, rozcinania i smarowania – trudno wyobrazić sobie przyrządzanie posiłku bez noży. Nie ma znaczenia, czy uwielbiasz gotować, czy ograniczasz swój talent do robienia kanapek – zestaw noży w bloku Deco jest właśnie dla Ciebie!

Ten wielozadaniowy komplet zawiera: nóż szefa kuchni 8”, nóż kuchenny 8”, nóż do chleba 8”, nóż kuchenny 5” oraz nóż do jarzyn 4”. Zestaw noży Gerlach to gwarancja ostrego cięcia, precyzji i wyjątkowej trwałości – w produkcji zastosowano stal nierdzewną z dodatkiem chromu (działanie antykorozyjne), molibdenu (zapobiega kruszeniu) oraz wanadu (przeciw ścieraniu). Rękojeści z tworzywa ABS zapewniają pewny chwyt i sprawne posługiwanie się ostrzem. Na końcach widnieją symbole, które podpowiadają zastosowanie noża, więc zawsze sięgniesz po ten właściwy. Komplet ładnie prezentuje się na blacie dzięki stojakowi z lakierowanego drewna bukowego.

Zestaw noży w bloku 5 szt. Deco Gerlach to wspaniałe akcesorium do nowoczesnej kuchni, w której wrażenie chłodu i surowości łagodzi naturalne drewno. Ekskluzywny komplet noży renomowanego producenta polecamy także na prezent, np. z okazji ślubu lub przeprowadzki.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 10,2 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Gerlach S.A.