W skład zestawu obiadowego Studio wchodzi:

- 6 dużych talerzy o średnicy 26,7 cm

- 6 talerzy deserowych o średnicy 19,5 cm

- 6 misek o średnicy 17,8 cm


Zestaw obiadowy Studio – minimalistyczne nakrycie stołu

Nie przepadasz za przesytem na stole, zarówno jeśli chodzi o posiłki, jak i elementy nakrycia? Cenisz prosty design bez zdobień i krzykliwej kolorystyki? Wybierz zatem nowoczesny zestaw obiadowy Studio, dzięki któremu w Twojej jadalni zapanuje czysta harmonia.

W komplecie znajdziesz wszystkie naczynia niezbędne podczas zwykłego posiłku: 6 dużych talerzy (26,7 cm), 6 talerzy deserowych (19,5 cm), 6 misek (17,8 cm). To idealny zestaw dla licznej rodziny lub na wypadek, gdyby odwiedzili Cię głodni goście. Każdy element otrzymał idealnie okrągły kształt z wysokim rantem niespotykanym w klasycznej zastawie. Prosty śnieżnobiały serwis obiadowy przeciwdziała chaosowi na stole i pobudza apetyt. Talerze i miski zostały wykonane z wysokiej jakości porcelany kostnej, która wyróżnia się wytrzymałością (zestaw nadaje się do zmywarki i mikrofalówki), idealną bielą i cienkościenną budową.

Ze względu na silnie zgeometryzowaną formę zestaw obiadowy Studio polecamy zwolennikom trendów minimalistycznego, Bauhaus i art-deco. Dzięki swej prostocie biały komplet stanowi idealne tło dla potrawy, więc znajdzie zastosowanie także u osób zajmujących się fotografią produktową, blogowaniem i publikowaniem przepisów kulinarnych. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Waga 12.5 kg
Do pobrania