Zestaw Prezentowy Lawendowe Zbiory – poznaj wyjątkowy zapach, który otula zmysły

Dostępny w ofercie zestaw prezentowy to niepowtarzalna odpowiedź na potrzeby miłośników najwyższej jakości zapachów. W jego skład wchodzą: perfumowana świeca o gramaturze 75 g, dyfuzor zapachowy z patyczkami 100 ml oraz odświeżacz powietrza z atomizerem 100 ml. Każdy z produktów posiada zapach o nazwie Lawendowe Zbiory, który łączy w sobie słodki, a zarazem delikatny zapach aromatycznego bukietu świeżo ściętych kwiatów lawendy. To niepowtarzalne spotkanie z wonią, która zapadnie w pamięć na długo!

Produkty tworzące zestaw wyprodukowano z dokładnie wyselekcjonowanych składników oraz wytrzymałych materiałów, co pozwoli na prawdziwą satysfakcję z użytkowania. Gwarantują odpowiednie rozprzestrzenianie się zapachu w przestrzeni.

Zestaw prezentowy Lawendowe Zbiory sprawdzi się doskonale jako upominek na przeróżne okazje – został starannie zapakowany w estetyczne pudełko, przez co nie musisz dodatkowo go ozdabiać. Wystarczy, że podarujesz go wyjątkowej osobie, a uśmiech na jej twarzy i zadowolenie dostaniesz w pakiecie!

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 6 cm
Wysokość 22 cm
Waga 1 kg
Do pobrania