Zestaw startowy las w szkle duży – dla wielbicieli zieleni w mieszkaniu

Zestaw startowy las w szkle duży to propozycja dla miłośników zieleni w domu. Wyhodowanie własnego „lasu” w specyficznych warunkach nie wymaga dużych nakładów pracy ani czasu. Las w szkle to świetna alternatywa dla kwiatów doniczkowych czy kompozycji z żywych kwiatów. Jest to dobry pomysł szczególnie jeśli nie masz czasu i zdolności do wyhodowania pięknych kwiatów w domu lub po prostu mieszkasz w otoczeniu betonowych bloków i tęsknisz za zielenią. Zestaw startowy las w szkle duży może stać w kuchni, jadalni, każdym pokoju, biurze, na wystawie sklepowej. Pasuje do różnych wystrojów: nowoczesnego, klasycznego, boho, rustykalnego.

Zestaw startowy las w szkle duży jest zrobiony ze szkła i tworzyw naturalnych. Słój ma klasyczny design i wykonany jest z dmuchanego szkła. Całość zamykana na korkową pokrywkę. Oprócz tego zestaw dodatków i instrukcja. Kolor – transparentny i brąz. Wymiary to: 18 × 38 cm.

Ta ciekawa ozdoba świetnie pasuje do wystrojów, bazujących na naturalnych materiałach i kolorystyce. Można ją zestawiać z innymi ciekawymi, roślinnymi kompozycjami jak np. drzewka bonsai.

Wymiary
Średnica 18 cm
Wysokość 38 cm
Waga 2.566 kg
Do pobrania