Zestaw startowy las w szkle mały – odrobina natury w mieszkaniu

Zestaw startowy las w szkle mały to coś, co z pewnością zachwyci miłośników natury, którzy nie mają czasu na dbanie o rośliny doniczkowe. Zresztą nawet ci, którzy cały czas uprawiają roślinność w mieszkaniu, mogą potraktować las w szkle jako alternatywę dla kwiatów doniczkowych i kompozycji z kwiatów ciętych. Wyhodowany las w słoiku będzie upiększał pokoje, kuchnię lub jadalnię. Może stać nawet w biurze, przyda się zielony akcent pośród nowoczesnych mebli i sprzętów. Zestaw startowy las w szkle mały pasuje do aranżacji klasycznych, nowoczesnych, rustykalnych, boho.

Zestaw startowy las w szkle mały jest zrobiony ze szkła i naturalnych tworzyw. Słoik z dmuchanego szkła ma klasyczny design. Pokrywka wykonana została z korka. Do tego dochodzi jeszcze zestaw dodatków wraz z instrukcją. Kolory zestawu – transparentny i brąz. Jego wymiary to 14 × 22 cm.

Możesz stworzyć sobie w domu zachwycający mini-ogród w słoiku. Pasuje do wnętrza klasycznego i nowoczesnego. Można dobrać do niego różne dodatki np. drzewko bonsai lub inne ciekawe i nietypowe kompozycje.

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 22 cm
Waga 1.866 kg
Do pobrania