Zestaw Astro – schludny loftowy kącik

Dla tych, którzy lubią nietuzinkowe aranżacje i dla tych, którzy cenią praktycznie zaprojektowane meble – z myślą o Was zaprojektowano zestaw Astro, składający się ze stołu i 4 krzeseł. Utrzymany w stylu loftowym dopełni wystrój jadalni, stołówki, przestrzeni komercyjnej lub tarasu.

Zestaw stół i krzesła to propozycja dla domów, restauracji i innych przestrzeni, w których cenisz spójną zabudowę. Nie musisz już zestawiać ze sobą dowolnych krzeseł, szukać w kolekcji odpowiednich brył, w zestawie otrzymujesz spójne stylistycznie krzesła i stół. Ileż to oszczędza czasu, prawda? Stół o wymiarach 70x110 cm pozwoli usadzić swobodnie 4 osoby.

Ciekawy detali? Blat z płyty meblowej w kolorze dąb osadzono na stabilnym, metalowym stelażu w kolorze czarnym. Podobnie zbudowane są proste, sztaplowane krzesła, których podstawę tworzy metalowa konstrukcja, a dopełnieniem jest prosty element w oparciu i siedzisko w kolorze dąb. Takie połączenie kolorystyczne idealnie dopełni wnętrze w stylu industrialnym.

Planując przestrzeń jadalni i kuchni, nie sposób pominąć zestawu Astro, który ma wszystko to, czego potrzebujesz – miejsce siedzące i powierzchnię, na której możesz ustawić posiłki i przekąski.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 76 cm
Waga 33.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble