Zestaw Bolivar stół + 6 krzeseł – idealny do Twojej jadalni!

Szukasz stylowego wyposażeni jadalni? Zestaw Bolivar to wygodny stół oraz sześć krzeseł, które tworzą efektowny komplet. Modne połączenie drewna i stali świetnie prezentować się będzie w jadalni w stylu industrialnym lub loftowym.

Zestaw Bolivar wyróżnia się nowoczesną, geometryczną budową. Prostokątny blat w kolorze złotego dębu opiera się na stylowym stelażu wykonanym ze stali malowanej proszkowo na czarno. Oryginalny stelaż tworzą elementy o kształcie kwadratów i prostokątów.

Ten sam projekt kontynuowany jest w budowie krzeseł. Kwadratowe siedziska zapewniają komfort podczas siedzenia, a profilowane wysokie oparcie pozwala wygodnie oprzeć plecy. Stalowa konstrukcja jest stabilna i dopasowana stylistycznie do stołu.

Ustawne wymiary 140x80x75 cm sprawiają, że zestaw Bolivar dobrze sprawdzi się w niewielkiej jadalni oraz pomieszczeniu o większym metrażu. Komplet możesz postawić w centralnej części pokoju lub zaaranżować przyjemny kącik do jedzenia, przystawiając bok stołu do okna lub ściany.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Waga 48.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar