Zestaw 3 świeczników srebrny – doskonały na każdą okazję

Są takie okazje, kiedy dodatkowe przystrojenie stołu sprawia nie tylko przyjemność, ale także podkreśla znaczenie danej uroczystości. Jeśli więc szukasz dodatków, które zaznaczą piękno danego wydarzenia, z pewnością spodoba Ci się ten srebrny zestaw 3 świeczników.

Nic tak nie podkreśla piękna nakrytego stołu, jak świeczki. Z nimi nastrój staje się bardziej romantyczny, robi się jakoś przytulniej i wieczór bardziej zapada w pamięć. Kolacja z ukochanym, Wigilia w rodzinnym gronie… Wszystkie te okazje zasługują na to, by przebiegły w jak najlepszej atmosferze.

Zestaw 3 świeczników wykonany jest ze szkła, które delikatnym cieniowaniem przechodzi w srebrny kolor. Idealnie pasują do niego standardowe świeczki typu tealight. Każdy z nich ma inną wysokość, dlatego ustawione razem stają się naprawdę pięknym dodatkiem, czy to na stole, czy np. na komodzie.

Jeśli zależy Ci na tym, by każde ważne wydarzenie w Twoim życiu nabrało większego znaczenia i dostarczyło Ci miłych wspomnień, wybierz ten srebrny zestaw 3 świeczników!

Wymiary
Wysokość 37 cm
Waga 1.345 kg
Do pobrania