Królewski obiad ze złotymi sztućcami

Chcesz, by Twój stół prezentował się wykwintnie nie tylko za sprawą znajdujących się na nim potraw, ale również leżących na nim przedmiotów? Obrus, wazon z kwiatami czy świecznik na stół to nie wszystko, co uczyni wnętrze bardziej stylowym. Wyjątkowy klimat mogą stworzyć nawet takie drobiazgi jak sztućce. Zestaw złotych sztućców (16 elementów) sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach, w których króluje czarny metal oraz akcenty w odcieniu złota. Będą designerskim wykończeniem wnętrz również w towarzystwie stylu glamour i vintage.

Zestaw zawiera 16 sztućców wykonanych ze stali nierdzewnej. Co najważniejsze, dzięki wykonaniu z trwałych materiałów sztućce przy odpowiedniej pielęgnacji bardzo długo będą cieszyć Twoje oczy eleganckim wyglądem.

Złoto-czarne sztućce to połączenie tego, co praktyczne z tym, co piękne. Zestaw podstawowych 4 sztućców (widelec, nóż, łyżka i łyżeczka) nadadzą każdej jadalni czy kuchni iście luksusowego wyglądu niczym z najlepszej restauracji.

zestaw sztućców 16el. - wymiary
Waga 0.73 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał stal