Komplet do napojów MALACHIT - utrzymaj napoje w temperaturze, jaką lubisz

Początek dnia zasługuje na odpowiednią oprawę, azestaw MALACHIT przyda się w każdym domu. Jest niezastąpiony zarówno do zaparzenia w nim porannej kawy, jak i herbaty. Wykorzystasz go nie tylko rano: sprawdzi się też na inne napoje. O każdej porze, o której tylko najdzie Cię ochota!

Lubisz gorącą herbatę? A może uwielbiasz chłodne, orzeźwiające napoje latem? Jeśli na choć jedno z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to komplet do napojów MALACHIT to coś dla Ciebie. W zestawie znajduje się wygodny zaparzacz do napojów o pojemności 1000 ml oraz dwie termiczne szklanki o pojemności 300 ml. Zaparzacz posiada tłok, który zapobiega przedostawaniu się fusów do kawy, co uprości ich serwowanie. Ponadto, zarówno zaparzacz, jak i szklanki mają ogromną zaletę. Dzięki podwójnym ściankom naczynia dłużej utrzymują temperaturę napojów, ale też pięknie się prezentują: nowoczesny zaparzacz i szklanki o podwójnych ściankach wyglądają, jakby napój znajdujący się wewnątrz lewitował.

Nie martw się o trwałość.Komplet do napojów MALACHIT wykonany ze szkła borokrzemowego posłuży Ci naprawdę długo. Pamiętaj tylko, by elementy zestawu myć ręcznie! Serdecznie polecamy ten zestaw na prezent dla bliskiej osoby.

Wymiary
Długość 21 cm
Szerokość 13,3 cm
Wysokość 24 cm
Pojemność 1l
Waga 1.278 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna