Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

zestawy wypoczynkowe do salonu

3 Produkty
pomieszczenie: Salon, jadalnia

Zestawy wypoczynkowe do salonu

Zestaw wypoczynkowy do salonu to prosty sposób na zaprojektowanie wygodnej przestrzeni. Meble dopasowane pod kątem stylistyki i funkcjonalności tworzą zgraną kompozycję dbającą o komfort domowników. Jeśli zatem potrzebny Ci gotowy pomysł na aranżacyjny sukces, komplety mebli będą doskonałym rozwiązaniem.

 

Dlaczego warto wybrać zestawy wypoczynkowe do salonu?

W skład kompletu wchodzą kanapa i jeden lub dwa fotele, czasami pufy. Meble są utrzymane w identycznej palecie kolorystycznej i jednym stylu. Nie musisz więc samodzielnie dobierać elementów wyposażenia salonu i masz pewność, że wszystko do siebie pasuje.

 

Zestawy wypoczynkowe do salonu – kompleksowa aranżacja dla każdego

Meble Black Red White wyróżniają się uniwersalnością i wygodą. Rozkładane wersalki, z odpowiednio miękkim siedziskiem i wyprofilowanym oparciem, sprawdzą się również jako awaryjne łóżko. Fotele zapewnią miejsce dla gości i spotęgują wrażenie przytulnego komfortu.

 

Czym kierować się przy wyborze zestawu wypoczynkowego do salonu?

Przy zakupie kompletu weź pod uwagę rozmiary jego elementów i przestronność salonu. Strefa wypoczynkowa powinna być tak zaprojektowana, by dominowała, a jednocześnie nie zagracała przestrzeni i zapewniała łatwy dostęp do każdego mebla.

* Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki