Zlewozmywak Junak –  1.5 komory i do tego ociekacz!

Czy wiesz, że są takie elementy, bez których trudno sobie wyobrazić zabudowę kuchenna? Należą do nich sprzęty AGD oraz… zlewozmywak! Dlatego, jeżeli nadal szukasz idealnego modelu, polecamy praktyczny zlewozmywak Junak. To w nim nie tylko opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron, ale też pozmywasz po posiłku.

Prostokątny zlewozmywak ma wiele atutów. Przede wszystkim wymiary: 50 x 78 x 18 cm, co sprawdzi się w duecie z szafką 60 cm. Do dyspozycji masz 1,5 komory i półociekacz, który sprawdzi się przy odsączaniu z wody owoców, warzyw czy kilku szklanek, które warto umyć ręcznie. Zlewozmywak wpuszczany ma odpływ 35 mm, a w zestawie otrzymujesz dedykowany syfon.

Zlewozmywak ze stali nierdzewnej możesz zamontować w dużej i niewielkiej kuchni. Prostokątny model ma 2 wersje wykończenia: gładką lub o widocznej fakturze – dekorze.

Zlewozmywak Junak to praktyczny element wyposażenia kuchni. Sprawdzi się zarówno w tej małej, jak i większej metrażowo powierzchni. Nie zapomnij o doborze baterii – wybierz w kształcie „L” lub „U”. W naszej ofercie znajdziesz pasujące baterie zlewozmywakowe.