Zlewozmywak Chichi – kompaktowy i praktyczny

Jakie elementy są niezbędne w kuchni? Meble, sprzęt AGD i… zlewozmywak! Odpowiednio dobrany pomoże uporać się z codziennymi obowiązkami. Jeżeli nie masz dużej kuchni lub zlewozmywak traktujesz jedynie jako dopełnienie zmywarki, warto wybrać ten praktyczny model, w którym nie tylko opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron, ale też pozmywasz po posiłku.

Mimo niewielkich rozmiarów,  zlewozmywak granitowy zachwyci Cię jakością. Jest nie tylko odporny na przypadkowe uderzenia garnkiem, zarysowania sztućcami czy innymi akcesoriami kuchennymi, ale też pozostaje odporny na temperaturę do 250°C, na zmienne temperatury i na zabrudzenia. Produkt został zaprojektowany, by uwzględniać wszystkie potrzeby, dlatego też ma wyjście na zmywarkę, a przelew znajduje się w komorze.

Kompaktowy zlewozmywak możesz zamontować w dużej i niewielkiej kuchni. Teraz pozostaje Ci już tylko wybór koloru (beżowy, szary i czarny) i dopasowanie baterii..

Jednokomorowy zlewozmywak Chichi sprawdzi się w małej kawalerce, ale też w przestronnej kuchni – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz miejsca do przepłukania warzyw i owoców oraz umycia większych talerzy i garnków. W naszej ofercie znajdziesz pasujące do niego baterie zlewozmywakowe.

Wymiary
Długość 39 cm
Głębokość 19 cm
Szerokość 48 cm
Waga 14 kg
Do pobrania