Zlewozmywak Stella – elegancki i nowoczesny

Dysponujesz niewielkim metrażem, a może wolisz przeznaczyć posiadane metry na sekcje wypoczynkową zadowalając się małą zabudową kuchni? Idealnie sprawdzi się w niej zlewozmywak Stella. Może też dopełnić zmywarkę i stworzyć z nią duet na małe i większe zmywanie. To w nim opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron oraz pozmywasz po posiłku. Jedna komora jest wygodna i praktyczna, a do tego ociekacz!

Nie sposób wymienić jego atutów, ale postaramy się je przybliżyć. Jednokomorowy zlewozmywak o wymiarach 58  x 44 x 15 cm to idealne miejsce do zmywania naczyń i  ich płukania, równie dobrze spisze się podczas opłukiwania owoców/warzyw i odcedzaniu makaronu. Zlewozmywak wpuszczany ma odpływ 35 mm, a w zestawie otrzymujesz dedykowany syfon, który oszczędzi miejsce w szafce – zmieszczą się w niej tradycyjnie kosze na śmieci lub środki czystości.

Zlewozmywak granitowy wyróżnia się gładką, satynową powierzchnią. Występuje w 3 wariantach kolorystycznych: beż, szary i czarny.

Nowoczesny zlewozmywak kuchenny Stella doskonale uzupełni szafkę zlewową o szerokości 60 cm (co najmniej 50 cm). Potrzebujesz jeszcze baterii. Przed wyborem zastanów się jaka wysokość będzie odpowiednia. Możesz dobrać do niego baterię w kształcie „L” lub „U”. Oba rodzaje znajdziesz w naszej ofercie baterii kuchennych.

Wymiary
Długość 58 cm
Szerokość 44 cm
Waga 8 kg
Do pobrania