Zlewozmywak Trafis – klasyka gatunku

W Twojej kuchni nie może zabraknąć zlewozmywaka Trafis. Doskonale sprawdzi się solo, ale w duecie ze zmywarką stworzą kompozycję, którą pokocha każdy miłośnik porządku. Opłuczesz w nim warzywa i owoce, odcedzisz makaron oraz pozmywasz po posiłku. Jedna komora jest wygodna i praktyczna, a do tego ociekacz!

Nie sposób wymienić jego atutów, ale postaramy się je przybliżyć. Jednokomorowy zlewozmywak o wymiarach 40  x 75 x 14 cm pozwoli Ci swobodnie pozmywać naczynia i je opłukać. Równie dobrze spisze się podczas opłukiwania owoców/warzyw i odcedzaniu makaronu. Naczynia zostaw do osuszenia na ociekaczu. Zlewozmywak wpuszczany ma odpływ 20 mm, a w zestawie otrzymujesz syfon.

Zlewozmywak ze stali nierdzewnej przetrwa niejedno – wysokie temperatury, obicia czy zarysowania. Ten model wyróżnia się gładką powierzchnią.

Zlewozmywak kuchenny Trafis stanowi idealne dopełnienie szafki do zabudowy o szerokości 80 cm. Aby cieszyć się miejscem do zmywania, potrzebujesz jeszcze baterii. Przed wyborem zastanów się jaka wysokość będzie odpowiednia. Możesz dobrać do zlewu baterię w kształcie „L” lub „U”. Oba rodzaje znajdziesz w naszej ofercie baterii kuchennych.

Wymiary
Długość 75 cm
Głębokość 15 cm
Szerokość 40 cm
Waga 10 kg
Do pobrania