Zlewozmywak Trzynastka – nowoczesna elegancja

Jeżeli posiadasz zmywarkę, z której regularnie korzystasz, to nie potrzebujesz dużego zlewu. Wybierz więc kompaktowy model - zlewozmywak Trzynastka. To w nim opłuczesz warzywa i owoce, odcedzisz makaron oraz pozmywasz po posiłku.

Zlewozmywak granitowy jest nie tylko odporny na temperaturę do 250°C, na zmienne temperatury i na zabrudzenia, ale też pozostaje odporny na przypadkowe uderzenia garnkiem, zarysowania sztućcami czy innymi akcesoriami kuchennymi. To sprawia, że zyskujesz trwały dodatek, bez którego trudno wyobrazić sobie zabudowę kuchni. W zestawie otrzymujesz kompaktowy syfon, dzięki czemu zostanie Ci jeszcze miejsce w szafce zlewowej – na kosze na śmieci lub środki czystości.

Jakie inne atuty ma jednokomorowy model? Kompaktowe wymiary 44 x 44 x 17 cm, dzięki czemu sprawdzi się nawet w niewielkiej kuchni.  

Zlewozmywak granitowy wyróżnia się gładką, satynową powierzchnią. Występuje w 3 wariantach kolorystycznych: beż, szary i czarny.

Nowoczesny zlewozmywak kuchenny Trzynastka doskonale uzupełni szafkę zlewową o szerokości 50 cm. Wybierając baterie, sprawdź jaka wysokość będzie odpowiednia. Możesz dobrać do niego baterię w kształcie „L” lub „U”. Oba rodzaje znajdziesz w naszej ofercie, na brw.pl.

Wymiary
Długość 79 cm
Szerokość 48 cm
Waga 10 kg
Do pobrania