DURAN - to nowoczesny i stylowy zlew granitowy z ociekaczem, który idealnie wpisuje się w nowoczesne kuchnie. Wykonany z wysokiej jakości materiału, charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Jego gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie czystości, a dzięki wbudowanemu ociekaczowi, nadmiar wody po myciu naczyń jest skutecznie odprowadzany.

SPECYFIKA ZLEWOZMYWAKA

WYMIARY 780x500 mm

MONTAŻ SZAFKA OD 55 CM

WYMIARY KOMORY / ŚREDNICA 420x420 mm

GŁĘBOKOŚĆ KOMORY 20 CM

ODPŁYW 3 1/2" Z MOŻLIWOŚCIĄ PODPIĘCIA MŁYNKA DO ODPADÓW

WAGA 18 KG

SKŁAD 80% MIESZANKA KRUSZYWA GRANITOWEGO // OKOŁO 20% ŻYWICE

OTWORY NA ARMATURE: 2

Dostępne kilka wersji kolorystycznych

Do każdego zlewu jest dodwany SYFON KLASYCZNY 3 1/2 Cala

Model przyścienny | Jest to syfon pasujący do zlewozmywaków granitowych jednokomorowych o średnicy odpływu 3,5 cala z okrągłym przelewem bezpieczeństwa posiadający również wyjście podłączenia zmywarki lub pralki. Na zestaw składa się komplet elementów wykonanych z białego tworzywa sztucznego wraz z chromowanymi sitami które dobrze komponują się z dodatkowym osprzętem zlewozmywaka takim jak dozownik czy korek automatyczny. Model przyścienny pozwala na oszczędność przestrzeni w szafce nawet do 70% np. dodatkowo na kosze do segregacji.

EOS - STANDARDY I JAKOŚĆ

"Nasze zlewozmywaki spełniają wysokiej jakości standardy”:

Deklaracja zgodności z normą Polską i Europejską PN-EN 13310+A1:2018-11

Atest higieniczny - Państwowego Zakładu Higieny

40 lat gwarancji producenta

Powierzchnia SOLID SURFACE gwarantująca wysoka wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu czystości powierzchni Syfon przyścienny z możliwością podpięcia zmywarki pozwalający na oszczędność przestrzeni w szafce np. na kosze do segregacji

Standardy oraz jakość potwierdzona pozytywnymi opiniami tysięcy zadowolonych klientów

Producent Polski