UNITO zlewozmywak kuchenny granitowy – to kompaktowe rozwiązanie idealne do mniejszych kuchni. Jego mniejsze rozmiary nie oznaczają jednak braku funkcjonalności - wręcz przeciwnie, jest bardziej praktyczny. Posiada głęboką komorę, która pomieści większe naczynia i ułatwi mycie. Materiał granitowy, z którego wykonany jest zlewozmywak UNITO, jest nie tylko wytrzymały, ale także odporny na zarysowania i plamy. Dodatkowo, zlewozmywak ten ma ergonomiczny design, który ułatwia codzienną pracę w kuchni. Dzięki swoim zaletom, zlewozmywak granitowy UNITO jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących praktycznego i funkcjonalnego rozwiązania do mniejszej przestrzeni kuchennej.

SPECYFIKA ZLEWOZMYWAKA

WYMIARY 680x500 mm

MONTAŻ SZAFKA OD 50 CM

WYMIARY KOMORY / ŚREDNICA 390x430 mm

GŁĘBOKOŚĆ KOMORY 20 CM

ODPŁYW 3 1/2" Z MOŻLIWOŚCIĄ PODPIĘCIA MŁYNKA DO ODPADÓW

WAGA 17 KG

SKŁAD 80% MIESZANKA KRUSZYWA GRANITOWEGO // OKOŁO 20% ŻYWICE

OTWORY NA ARMATURE: 2 - dodatkowo dodawana jest zaślepka na 1 ot.

Dostępne kilka wersji kolorystycznych

Do każdego zlewu jest dodwany SYFON KLASYCZNY 3 1/2 Cala

Model przyścienny | Jest to syfon pasujący do zlewozmywaków granitowych jednokomorowych o średnicy odpływu 3,5 cala z okrągłym przelewem bezpieczeństwa posiadający również wyjście podłączenia zmywarki lub pralki. Na zestaw składa się komplet elementów wykonanych z białego tworzywa sztucznego wraz z chromowanymi sitami które dobrze komponują się z dodatkowym osprzętem zlewozmywaka takim jak dozownik czy korek automatyczny. Model przyścienny pozwala na oszczędność przestrzeni w szafce nawet do 70% np. dodatkowo na kosze do segregacji.

EOS - STANDARDY I JAKOŚĆ

"Nasze zlewozmywaki spełniają wysokiej jakości standardy”:

Deklaracja zgodności z normą Polską i Europejską PN-EN 13310+A1:2018-11

Atest higieniczny - Państwowego Zakładu Higieny

40 lat gwarancji producenta

Powierzchnia SOLID SURFACE gwarantująca wysoka wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu czystości powierzchni Syfon przyścienny z możliwością podpięcia zmywarki pozwalający na oszczędność przestrzeni w szafce np. na kosze do segregacji

Standardy oraz jakość potwierdzona pozytywnymi opiniami tysięcy zadowolonych klientów

Producent Polskiscript