Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Zwroty, reklamacje

 1. Zwrot zamówienia z oferty mebli skrzyniowych, mebli tapicerowanych, stołów, krzeseł, kuchni, materacy, stelaży zrealizowanego przez salon sprzedaży:
  1. Zamówienie złożone przez BRW.pl z odbiorem w salonie lub dostawą z salonu pod wskazany adres:
   1. - Aby skorzystać z prawa zwrotu, wydrukuj jednoznaczne oświadczenie i dostarcz wraz z towarem do salonu, w którym dokonano zakupu (sprawdź listę salonów).
   2. - W momencie zakupu byłeś zalogowany? Możesz szybko i wygodnie złożyć formularz zwrotu przez swoje konto użytkownika. Wydrukuj formularz, zapakuj wraz z towarem i dostarcz do salonu, w którym dokonano zakupu (sprawdź listę salonów).
  2. Zamówienie złożone osobiście w salonie stacjonarnym
   1. - Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z punktem sprzedaży (lista salonów) w celu ustalenia warunków zwrotu.
 2. Zwrot zamówienia zrealizowanego przez e-Sklep (dostarczone kurierem lub Inpost)
  1. - Poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu w drodze jednoznacznego oświadczenia, które możesz przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej i elektronicznej lub online (tylko zalogowani).
  2. - Zakupy elementów wyposażenia wnętrz z kategorii Dodatki i Oświetlenie dokonane online i dostarczone przez kuriera lub do paczkomatu, możesz zwrócić w wybranym sklepie sieci własnej. Sprawdź salony sieci własnej w których można dokonać zwrotu.
  3. - Jeżeli dokonywałeś zakupów jako zalogowany użytkownik serwisu, możesz w prosty i szybki sposób złożyć formularz zwrotu online, który znajdziesz na swoim koncie klienta.
  4. - Meble zakupione z usługą Home Delivery realizowaną przez firmę DTS Transport sp. z o.o. powinny być zwracane na adres dostawcy.
 3. Zamówienie na meble ogrodowe
  1. Chcesz zwrócić meble ogrodowe? Prosimy o informację w formie jednoznacznego oświadczenia, które dołącz do zwracanego towaru. Zalogowani klienci mają łatwiej! Jeżeli dokonywałeś zakupów online, jako zalogowany użytkownik, możesz teraz złożyć formularz zwrotu online, który znajdziesz na swoim koncie klienta.