Żyrandol Basiliano – oświetlaj swój dom po królewsku

Marzysz o prawdziwie „pałacowej” aranżacji i szukasz sposobu na uzyskanie efektu splendoru, który powali Twoich gości na kolana? Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie jest żyrandol Basiliano, który wspaniale rozświetli wnętrze i zamieni je w królewską komnatę.

Jeśli kochasz luksusowe przedmioty, ta obficie zdobiona lampa uwiedzie Cię od pierwszego wejrzenia. Jej konstrukcja opiera się na metalowym stelażu w kolorze bursztynowym, który zachwyca misterną formą oraz połyskującą powłoką. Półprzezroczysty trzon oraz wiszące kryształki sprawiają, że barokowy żyrandol nabiera lekkości i nie przytłacza wnętrza. Klasyczny styl lampy podkreśla sześć kloszy w kształcie płonących świec, które rozsyłają subtelne światło we wszystkich kierunkach, tworząc nastrojowy klimat. Na uwagę zasługuje również stylizowane zawiesie w formie łańcucha, które pozwala na wyregulowanie wysokości lampy.

Żyrandol świecznikowy to okazała dekoracja, dlatego świetnie sprawdzi się we wnętrzach inspirowanych stylem glamour lub francuskim – pasuje do salonu, sypialni, a także do luksusowych restauracji i hoteli. Możesz także pójść śladem Skandynawów, którzy używają barokowych lamp do przełamania surowych aranżacji.

Wymiary
Średnica 72 cm
Wysokość 64 cm
Do pobrania