Żyrandol Cuimbra I - bogata wersja stylu glamour

Nowoczesny styl glamour łączy w sobie elementy “na wysoki połysk” - sprawdzi się srebro, kryształy i wszelkie dekoracje, które lśnią. Ten styl to całkowite przeciwieństwo skromności, minimalizmu i prostoty. Z pewnością inspiracją dla niego jest barokowy przepych i bogactwo detali. Jeśli więc dobrze odnajdujesz się w tego rodzaju aranżacjach - koniecznie wybierz dla siebie żyrandol Cuimbra I. Połączenie srebra i kryształów z pewnością uświetni Twój salon oraz zrobi niemałe wrażenie na domownikach i gościach.

Żyrandol Cuimbra I wykonany został z metalu w kolorze chromowano-transparentnym. Jego cechą wyróżniającą są elementy dekoracyjne w postaci akrylowych kryształów, które pięknie odbijają światło i cieszą oko subtelnym blaskiem. Dekoracyjny żyrandol ma wysokość 166 cm oraz średnicę 67 cm - jest więc przeznaczony do obszernych pomieszczeń z wysokim stropem.

Żyrandol Cuimbra I objęty jest gwarancją na okres 24- miesięcy. Do żyrandola dobierz sześć żarówek z gwintem typu E14 oraz o maksymalnej mocy źródła światła 40 W.

Wymiary
Średnica 67 cm
Wysokość 166 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.