Dekoracyjne poduszki ze wzorem w liście palmy. Zestaw poduszek, który upiększy każde wnętrze oraz wniesie do niego odrobinę koloru. Burgundowe poszewki ozdobione są delikatnym wzorem w liście palmowe, które dodadzą orientalnego charakteru sofie, kanapie czy fotelowi. Poszewki wyposażone w zamek błyskawiczny łatwo zdjąć i wyprać gdy się zabrudzą, a ich miękkie wypełnienie sprawia, że poduszki świetnie sprawdzą się przy popołudniowych drzemkach.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Czerwony
Odcień: Burgundowy
Rodzaj materiału: Welur
Materiał: Welur
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Tak
Wzór: Roślinny

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 12 cm
Waga wypełnienia: 350 kg
Waga: 0.6 kg

W ofercie: 2 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Tworzy przytulną, ciepłą atmosferę, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Ręczne wykonanie, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały, Zdejmowane poszewki

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Prać tylko ręcznie, w zimnej wodzie z łagodnym detergentem
2.Nie suszyć w suszarce i nie prasować.
Wymiary
Długość 45 cm
Średnica 45 cm
Szerokość 45 cm
Do pobrania