Akcesoria do grillowania Clare – ułatwienia podczas gotowania

W jaki sposób ułatwić sobie pieczenie na ruszcie? To proste! Podczas grillowania sprawdzą się akcesoria do grillowania Clare. Znajdziesz w nich praktyczne szczypce, łopatkę i widelec – wszystko to, co pozwoli na wygodne przewracanie dań z rusztu.

Szufelka doskonale sprawdzi się w przewracaniu kotletów i steków. Kiełbaski i szaszłyki najwygodniej przewrócisz szczypcami grillowymi, karkówkę lub inne mięso możesz nadziać na widelec i wygodnie przewrócić na drugą stronę. Taki zestaw narzędzi grillowych sprawdzi się podczas każdego przyjęcia w ogrodzie.

Akcesoria grillowe Clare zostały wykonane ze stali nierdzewnej, co sprawdzi się zarówno pieczenia, jak i czyszczenia. Wygodne uchwyty docenisz podczas wielogodzinnego grillowania. Zabezpieczą Twoje dłonie przed poparzeniem. Razem mają długość 38 cm, dzięki czemu pewnie leżą w dłoni i idealnie sprawdzają się w kontakcie z daniami.

Jak dbać o zestaw narzędzi grillowych Clare? Wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką lub gąbką z dodatkiem detergentu. Taka kombinacja szybko zmyje tłuszcz i zabrudzenia.

 

Cechy szczególne mebla:
• Akcesoria do grillowania Clare
• Widelec,łopatka i szczypce
• Komfortowe uchwyty
• Wykonane ze stali nierdzewnej
Clare - wymiary
Waga 0.78 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał stal/tworzywo sztuczne