Zestaw narzędzi do grilla – 5 praktycznych akcesoriów na grilla

Urządzasz przyjęcie w ogrodzie? Rozstawiłeś już grilla i teraz nadszedł czas na wyłożenie posiłków na ruszt? Pomoże w tym zestaw narzędzi do grilla, w którym znajdziesz łopatkę, nóż, widelec, szczypce i silikonowy pędzelek.

Rozpocznij gotowanie od nasmarowania olejem rusztu, z pomocą przychodzi silikonowy pędzelek. Do przewracania kotletów, karkówki i steków wykorzystaj łopatkę. Kiełbaski i szaszłyki najwygodniej przewrócisz szczypcami grillowymi, mięso możesz nadziać na widelec i wygodnie przewrócić na drugą stronę. W krojeniu warzyw, nacinaniu rybiej skórki i rozdzielaniu kiełbasek sprawdzi się praktyczny nóż grillowy. Taki zestaw narzędzi grillowych sprawdzi się podczas grilla i w Twojej kuchni na co dzień.

Komplet 5 akcesoriów grillowych został wykonany ze stali nierdzewnej, co docenisz zarówno podczas pieczenia, jak i czyszczenia. Wygodne uchwyty docenisz podczas wielogodzinnego grillowania. Narzędzia o długości 38 cm zabezpieczą Twoje dłonie przed poparzeniem.

Jak dbać o zestaw narzędzi do grilla? Wykorzystaj wilgotną ściereczkę i detergent do usunięcia tłuszczu i zanieczyszczeń, a gdy to nie pomoże sięgnij po sprawdzone metody – dedykowaną szczotkę do czyszczenia grilla.

 

Cechy szczególne mebla:
• Zestaw akcesorii do grillowania - łopatka, widelec, nóż, szczypce, pędzelek
• Długość 38 cm
• Stal nierdzewna
FZG 9016 - wymiary
Waga 0.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał stal